Bayi - Franchising Sistemi

Normway Markası altında Türkiye de bayilikler veriyoruz. Bu bayiler genelde Polattürk'ün ürettiği veya ithal ettiği ürünlerin tanıtımını ve satışını yaparlar.

Sistem olarak tamamen güvene dayalı bu mağazalarda, kişiler tüm ürünleri bizzat görüp deneyebilirler ve bu süreçde zaman sınırlaması yoktur. Yani kişiler günlerce hatta aylarca gelip ürünlerimizi deneyimleyebilirler.

Aynı zamanda Normway Mağazalarında tüm gün ücretsiz seminerler yapılır. Kişiler önce seminerlere katılır sonrasında ise ürünleri deneyimlerler. Seminerlerde, genel sağlık bilgileri, hayat içinde karşılaşılan doğru ve yanlışlar, daha sağlıklı olmak için gerekli genel hayat ve yaşam bilgileri ve ürünler hakkında bilgiler verilir.

Tüm bu süreçler için zaman sınırı yoktur. Ve hiç bir ücret talep edilmez. Burada Normway'in amacı, insanların özgürce bilgi alıp, sınırsızca ürünleri deneyerek kalben ve aklen ikna olmasıdır. Yani kısacası Normway misafirlerine, "buyrun gelin, ürünlerimizi istediğiniz kadar deneyin araştırın , bunu yaparken de kimseye inanmanıza gerek yok tamamem özgürce kendiniz deneyimleyin ve karar verin" diyor.

Uyarı

Önemli: Bu internet sitesinde kullanılan bilgi ve belgeler firmanın izni olmaksızın kullanılamaz. Aksi takdirde tüm yasal haklarımız kullanılmak üzere saklıdır.

İletişim

  Fındıklı Mah. Selvi Sok. No:9/A Maltepe - İstanbul

   0216 660 06 24

   info@polatturk.com.tr